Obchodní manažer/ka Brno

Společnost AVES PLUS, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a hned od svého založení se zařadila mezi úspěšně a dynamicky se rozvíjející firmy v oblasti poskytování bezpečnostních služeb a v současnosti poskytuje v této oblasti komplexní služby.

Co bude Vaším úkolem?

• akvizice a tvorba obchodního plánu• péče o stávající zákazníky a budování dlouhodobých obchodních vztahů• vedení obchodních jednání• příprava optimálních řešení potřeb zákazníka včetně cenových nabídek• sledování trhu a výběrových řízení• reporting vedení společnosti

Co od Vás požadujeme?

• min. SŠ vzdělání• znalost obchodních postupů a prokazatelné obchodní výsledky• kvalitní odborné vystupování, jistota v komunikaci s rozdílnými partnery• vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu• spolehlivost, samostatnost• bydliště v Brně či blízkém okolí• ŘP sk. B

Co Vám nabízíme?

• fixní odměna 50.000 – 70.000 Kč• provizní ohodnocení• profesionální zázemí stabilní společnosti• flexibilní začátek a konec pracovní doby• školení a vzdělávací kurzy• služební vozidlo s užitím i pro soukromé účely

Firma: AVES PLUS s.r.o.

Kontakt: Hana Součková
Uzavřená 5
615 00 Brno

Telefon: 607093730

Místo práce: Brno

Typ úvazku: práce z domu, nebo žl

Plat: 50000 - 70000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé