Obchodní manažer/ka Brno

Společnost AVES PLUS, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a hned od svého založení se zařadila mezi úspěšně a dynamicky se rozvíjející firmy v oblasti poskytování bezpečnostních služeb a v současnosti poskytuje v této oblasti komplexní služby.

Společnost zavedená na trhu hledá do svého týmu schopného a cílevědomého obchodního manažera s prokazatelnými obchodními výsledky a tahem na branku.

Náplň práce:

· vyhledávání nových klientů ve svěřeném regionu

· vedení obchodních jednání

· tvoření cenových nabídek

· sledování trhu a výběrových řízení

Co požadujeme:

· znalost aktivní akviziční činnosti

· praxe v tvoření cenových nabídek a kalkulací

· spolehlivost, samostatnost, komunikativnost

· bydliště v Brně či blízkém okolí

· ŘP sk. B

Co nabízíme:

· zajímavou odměnu dle motivačního programu

· notebook, mobilní telefon a služební vozidlo

· flexibilní pracovní doba, práce na ŽL

· podporu při adaptaci

· kancelář v Brně

Firma: AVES PLUS s.r.o.

Kontakt: Hana Součková
Uzavřená 5
615 00 Brno

Telefon: 607093730

Místo práce: Brno

Typ úvazku: práce z domu, nebo žl

Plat: 40000 - 60000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé